+90 (212) 274 23 00
info@nuceyapi.com.tr

Yönetim

Yönetim


Onursal Başkanımız ve Kurucu : Numan Ceyhan


Çocukluğu ve Gençliği

Numan Ceyhan, 7 Ağustos 1959 tarihinde Malatya’da doğdu. Annesinin anlattığına göre bebekken çocuk gibi, çocukken büyük gibiydi. 5 yaşındayken dedesinin sattığı nohutları külaha koyarak ve su satarak ilk ticari deneyimini yaşadı. Sonra orta okul 2. sınıfına kadar SAKIZ, simit, elmalı şeker, yeni dünya sattı. Berber, lokanta ve terzi çıraklığı yaptı. İlkokul ve orta okulda en sevdiği ders Türkçe ile edebiyattı. En büyük tutkusu okumak ve yazmaktı. Orta okul 2. sınıfa giderken Türkçe öğretmeninin teşvikiyle yazdığı şiir ve makaleleri mahalli Ufuk gazetesine verdi. Gazete sahibi Haşim Türkmen hem gazetede yazmasını hem de öğrenimine devam etmesini isteyince MUHABİRLİĞE başladı. 15 yaşında Tercüman gazetesinin Malatya muhabiri oldu. Milli ve manevi duyguları ağır bastığı için 15 yaşında gitmeye başladığı Malatya Ülkü ocaklarında 1976-78 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği ve okul başkanlığı yaptı. Malatya Ülkü Ocakları Başkanları Şerif Yıldız, Şehit Mürsel Karataş, Yaşar Bozkurt ve Kemal Deniz’le 2 yıl yönetim kurulu üyesi olarak çalıştı. Malatya’dayken tanıştığı, Ülkü Ocakları genel başkanlığına seçilen Muhsin Yazıcıoğlu ile şehit olduğu tarihe kadar ülküdaşlık yaptı. İstanbul’a geldiğinde ülkü Ocakları başkanları Recep Öztürk ve Mehmet Gül ile yakın çalıştı. Ebedi Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rehber edindi. Başbuğ Alpaslan Türkeş’le çocuk yaştaki tanışıklığı, Türkeş’in vefatına kadar sürdü. Gençlik yıllarında rahmetli Turgut Özal ile Türkiye’nin en büyük sanayicisi Raif Dinçkök’ün manevi oğlu ve Mehmet Ağar’ında her zaman kardeşi gibidir.
Özgeçmiş

07.08.1959 yılında Malatya'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Malatya'da tamamladıktan sonra 1977 döneminde İstanbul'a geldi. 1977-1980 tarihlerinde Tercüman Gazetesi'nde çalıştı. 1980-1982 arası askerliğini yaptı. 1982-1985 yılları arasında Milliyet Gazetesi haber merkezinde çalıştı. 1985-1988 yılları arasında Demirören Şirketler Grubu'na bağlı Denge A.Ş.'nin genel müdürlüğünü ve haftalık Ayna Gazetesi'nin genel yayın müdürlüğü ile grubun ilan genel koordinatörlüğünü yaptı. 1988 yılının ilk yarısında haftalık Fısıltı Gazetesi'ni çıkardı. 1988 Haziranında kurduğu SENUTEKS Tekstil Koll. ŞTİ.'yle tekstil piyasasına girdi. 2000 yılına kadar ikisi inşaat, biri turizm, biri otomobil sektöründe ve yedisi de tekstil sektörünün iplik dalında olmak üzere, sayıları toplam 11 şirketten oluşan AKRA Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı. Gayrimenkul yatırımlarıyla yakından ilgilenen CEYHAN, NuceYapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile inşaat sektörüne tekrar dönüş yaptı. 1990-2000 yılları arasında İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeliği ve 29. Bilumum İplik Komitesi Başkanlığı da yapan CEYHAN, 4 yıl da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ticaret Konseyi Üyeliği görevinde bulundu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk felsefesi bölümü öğrencisi olan NUMAN CEYHAN, ingilizce biliyor, evli, biri erkek biri kız 2 çocuk babası.TEGV, TEYEV, TEV, Türk İnfeksiyon Vakfı, Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı, Türk Polisini Güçlendirme Vakfı, Mehmetcik Vakfı ve Bir Dilek Tut Derneği ile TEMA gibi oluşumların bağışcısı olan Numan CEYHAN, İTO, TOBB, Büyük Kulüp, Tenis Eskrim ve Dağcılık Kulübü, Levent Tenis Kulübü, Kemer Golf Kulübü, MALATYA EĞİTİM VAKFI, Malatya Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu Üyeliği, BJK ve Malatyaspor A.Ş. gibi mesleki ve sosyal kuruluşların yanı sıra, çok sayıda hayır kurumu ile vakfın da mütevelli heyeti üyesi olup, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanlığı, İletişim Komitesi, Sponsorluklar, idari işler ve Yeni Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmıştır.
Hakkında

CEYHAN kendi işini kurmadan önce üç patronun yanında çalışmış. Birincisi rahmetli KEMAL ILICAK için, "o beni İstanbul’a bağladı" diyen NUMAN CEYHAN, ikinci patronu AYDIN DOĞAN’dan hep moral görmüş. Üçüncü patronu ERDOĞAN DEMİRÖREN, CEYHAN’ın hayattaki en büyük limanı. "Çıraklığı onun yanında yaptım, manevi abim ERDOĞAN DEMİRÖREN’dir" diyor. "1983 yılında rahmetli TURGUT ÖZAL’la tanışınca hayatımın gidişatı değişti" diyen CEYHAN, onun yardımı, pozitif enerjisi ve cesareti sayesinde iş dünyasına girdiğini söylüyor. ÖZAL’dan aldığı destek ve teşvik ile rahmetli RAİF DİNÇKÖK’ün kapısını çalan NUMAN CEYHAN, böylece Sultanhamam Hayat Üniversitesi'ne kaydını yaptırıyor. "Öğrenciliğim devam ediyor" diyen CEYHAN, hayatımın en büyük yardım ve desteğini rahmetli RAİF DİNÇKÖK’ten gördüm. Yaşamım boyunca büyük minnet ve saygı duyacağım RAİF DİNÇKÖK , benim manevi babamdır nur içinde yatsın diyor. "En büyük sermayem doğruluğum, dürüstlüğüm ve güven duyulan kişiliğimdir" diyen CEYHAN,hayatını bu ilkeler doğrultusunda sürdürüyor. 7 yaşında sokakta sakız satarak başladığı ticari hayatını GELİR ve GMSİ dalında TÜRKİYE VERGİ REKORTMENLERİ listesine 17 yıl üst üste girerek sürdüren CEYHAN, "bu benim için en büyük onurlardan biridir" diyor.Türkiye'nin önemli sanat koleksiyonerleri arasında olan Kurucumuz ve Onursal Başkanımız NUMAN CEYHAN, NUCE YAPI’yı, insanların güvenli konutlarda güven ve huzur içinde oturarak, geleceklerini hazırlamaları için kurduğunu söylüyor. insana insanca hizmet etmeyi hedefleyen NUCE YAPI’nın parolası, "önce insan, sürekli hizmettir" diyen CEYHAN, "bu sektörde yeni bir soluk getireceğiz" diyor.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAİF GÖKHAN CEYHAN


Özgeçmiş

RAİF GÖKHAN CEYHAN 14.08.1993 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğretimi tamamladıktan sonra, lise eğitimi için Saint Benoit Fransiz Lisesi fen bölümüne girdi. 2012 de fen bölümünden mezun olan Raif Gökhan Ceyhan 2012 yılına kadar Kayak ve Ragbi başta olmak üzere bir dizi spor dalında Türkiye dereceleri elde etti. 2012 yılında lisans eğitimi için Boston, ABD'ye giden Raif Gökhan Ceyhan, Northeastern University İşletme Bölümü mezunu oldu. Doğuş Holding bünyesinde profesyonel hayata atılan Raif Gökhan Ceyhan, 01.01.2019 tarihinde Nuce Yapı Sanayi Ve Ticaret AŞ Genel Müdürlüğüne seçildi. Nuce Yapı Sanayi Ve Ticaret Aş bünyesinde kısa sürede  büyük başarılara imza atarak, 24.01.2020 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı olan Raif Gökhan Ceyhan profesonel hayatına Nuce Yapı Sanayi Ve Ticaret AŞ bünyesinde devam etmektedir.