+90 (212) 274 23 00
info@nuceyapi.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda


NUCE YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Numan CEYHAN tarafından İstanbul'da kurulmuş olan inşaat, taahhüt, müteahhitlik ve mühendislik şirketidir. 13 Eylül 2005 tarihinde faaliyete başlayan, tamamı ödenmiş 1.500.000 YTL sermayeli NUCE YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. inşaat sektörüne çok kısa bir zamanda yeni bir soluk getirecektir.


FAALİYET KONULARIMIZ

Yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kuruluşların iktisadi devlet teşekkülleri ile belediyelerin, hakiki şahıslarin, askeri idarelerin açtığı her türlü inşaat ve taahhüt ihalelerine katılmak, bu konularda taşaronluk yapmak. Yap işlet devret sistemi ile yollar, tatil köyleri, konutlar, sosyal tesisler ve bilimum inşaat işleri yapmak, yaptırmak, organize etmek. Oturulabilir her türlü konfora sahip özel konut siteleri inşa etmek


VİZYONUMUZ

Güvene dayalı büyümeyi misyon edinen NUCE YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. nin vizyonu, yapı sektörüne yeni bir soluk getirmektir. Güven, rahatlık, konfor, 24 saat güvenlik, huzur, çağdaş yaşam tarzı, en son teknolojik yenilikler, sağlam temel, lüks yapı, tüm toplumsal gereksinimleri karşılayan sosyal tesislerle donatılmış sitelerde, insana yakışır insanca bir hayat tarzı yaratmak düşüncesi vizyonumuzun temel taşıdır. Bu amaç için öncelikli parolamız, önce insan, her zaman hizmettir.


MİSYONUMUZ

Güçlü sermaye yapısıyla, kendi sektörünün tüm dallarında, büyümeyi hedefleyen şirketimizin misyonu; sonsuz güven, sınırsız hizmet, yüksek kalite, çağdaş gelişim, her türlü yenilik ve her zaman dürüstlüktür. Müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmeti misyon edinen şirketimizin amacı, en son teknolojiyle donanmış modern, çağdaş, yüksek kaliteli, güvenle ve insana yakışır bir hayat tarzı oluşturmaktır.